دفتر مرکزی فروش : 02133131000 | کارشناس فروش : 09129176171
صنایع برودتی نارسیس

امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۴:۰۰ ق.ظ

فریزر صندوقی جهت نگهداری جفت جنین در بیمارستان با دمای بسیار مناسب بدنه استیل به صورت دوقلو با درب های جداگانه.

فریزر جهت نگهداری جفت جنین در بیمارستان

فریزر صندوقی یکی از انواع تجهیزات برودتی هستند که استفاده های بسیاری از آنها در مشاغل و مصارف خانگی می شود به عنوان مثال شما می توانید از فریزر صندوقی برای نگهداری مواد خوراکی، پروتئینی و گوشتی در منازل و همچنین برای نگه داری مرغ، گوشت، ماهی، میگو، سبزیجات و… در مغازه ها استفاده نمایید. یک نمونه استفاده دیگر از این نوع دستگاه های برودتی مصارف پزشکی تحقیقاتی و آزمایشگاهی است. شما می توانید از فریزر صندوقی در بیمارستان ها برای نگهداری جفت جنین استفاده نمایید نمونه خون بند ناف فریز شده تا سال ها قابل استفاده است و شما می توانید از این نمونه بنده خون یا جفت جنین برای درمان بیماری های که در آینده ممکن است پیش آید استفاده نمایید و بیماری نوزاد را به راحتی درمان نمایید، زیرا با فریز کردن جفت جنین و نمونه بند خون ناف در آینده می‌تواند به سلامتی نوزاد کمک کنید. فریزرهای صندوقی توانایی نگه داری نمونه خون بند ناف و جفت جنین را در سال‌های زیادی دارند. از مزایایی نگهداری جفت جنین در زیر به چند مورد اشاره نمود:

  1. نبود خطر برای مادر و نوزاد
  2. جمع آوری آسان بدون درد برای مادر و نوزاد
  3. افزایش شانس پیوند نسبت پیوند مغز استخوان
  4. کاهش احتمال رد پیوند ناشی از GVHD
  5. کاهش احتمال آلودگی ویروسی و … .

به طور کلی در هر موردی میتوان از سلول‌های بنیادی خون بند ناف استفاده نمود در حال حاضر بیشترین استفاده از سلول های خون بند ناف در بیماری هایی است که منشاء خونی دارند از قبیل: لوسمی های اطفال، نارسایی‌های خونی غیر بدخیم اطفال.

این دستگاه از بدنه استیل استنلس کار شده است و همچنین به صورت دو درب جداگانه بوده و می‌توان نمونه‌ها را در فضاهای مختلف تقسیم نمود و ذخیره نگه داشت لاستیک های آنتی باکتریال این محصول باعث شده تا حجم بار میکروبی این دستگاه بسیار پایین باشد همچنین در قسمت زیرین آن نیز چرخ های تعبیه شده تا شما بتوانید به سادگی آن را جابجا نماید برای عایق بندی این دستگاه نیز از فوم تزریقی پلی یورتان استفاده شده است که بر روی بدنه دستگاه تزریق شده است. سفارش این دستگاه تمام نیازهای آزمایش را برطرف نمایید.

قیمت خرید فریزر جهت نگهداری جفت جنین در بیمارستان

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.