دفتر مرکزی فروش : 02133131000 | کارشناس فروش : 09129176171
صنایع برودتی نارسیس

امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲:۴۴ ق.ظ

سردخانه صنعتی برند نارسیس؛
سردخانه صنعتی برند نارسیس دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نصب در سراسر ایران و جهان توسط کارشناسان ما انجام می شود.

سردخانه صنعتی ثابت زیر صفر ۳ در ۲ متر

سردخانه ها یکی از تجهزیات مورد نیاز برای نگهداری انواع خوراکی ها است، لذا دمای زیر صفر این دستگاه ها مواد خوراکی را به صورت تازه نگهداری می دارد و همچنین از لحاظ پروتئینی نیز آسیبی به این خوراکی ها وارد نمی شود. سردخانه صنعتی به مجموعه ساختمان و تاسیساتی گفته می شود که در آن شرایط لازم جهت نگه داری انواع محصولات کشاورزی ، مواد غذایی ، انواع گوشت سفید و قرمز ، غذاهای دریایی ، ماهی، میگو و … و هر آنچه که نیازمند نگهداری در دمای پایین است . این نوع سردخانه ها با دارا بودن عایق ها و موتور های قوی و کیفیت ساخت بالا بسیار مورد استفاده قرار گرفته و حتی در خارج از کشور نیز مشتریان خاص خود را دارد. این نوع سردخانه ها توانایی سرد کردن محیط تا دمای منفی هجده درجه سانتیگراد را دارند. عمل سرد کردن در سردخانه های زیر صفر به صورت پیوسته و مستمر انجام می شود.

مشخصات فنی سردخانه صنعتی ثابت زیر صفر ۳ در ۲ متر :

  • آب بندی به صورت کامل و بدون هدر رفتن انرژی.
  • استفاده از ساندویچ پنل جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و استحکام فوق العاده و زیبایی دستگاه.
  • استفاده از درب های کشویی و لولایی جدید با تکنولوژی روز اروپا بنا بهدرخواست مشتری.
  • ضخامت پانل ها ۱۵،۱۲،۱۰،۸ سانتیمتر .
  • طراحی تابلوی برق بسیار دقیق و با کیفیت.

درب سردخانه

درب ها شاید مهم ترین اجزای یک سردخانه به شمار می روند که باید از استحکام و دوام بالا جهت استفاده در دفعات بسیار بالا برخوردار باشد و همچنین با درزبندی مناسب از ورود هوای گرم به درون کابین جلوگیری شود. به صورت کلی دو نوع درب وجود دارد که در مدل های لولایی و ریلی ساخته می شود و درون سردخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. نکته مهم در طراحی درب ها ابعاد آن است. درب ها نباید زیادی بزرگ و یا زیادی کوچک باشند، طراحی درب ها باید به صورتی باشد که بتوان به سادگی و راحتی اجناس و محصولات خود را وارد و خارج نمایید.

تابلو برق

یکی دیگر از اجزای جدا نشدنی در سردخانه تابلو برق است که کنترل اصلی تمامی دستگاه را برعهده دارد. طراحی دقیق بر حسب دما و نوع کاربری از ملزومات و الزامات این بخش است، بنابراین در طراحی و ساخت از بهترین مواد، متریال، و تجهیزات با کیفیت در ساخت تمامی اجزای سردخانه استفاده شده است. کنترل اتوماتیک با استفاده از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی و برنامه ریزی درست جهت بهره برداری از سردخانه ها ضامن بهره وری مناسب، مدیریت انرژی و تضمین کیفیت است .

 قیمت سردخانه صنعتی ثابت زیر صفر

خرید سردخانه صنعتی

 ساخت سردخانه صنعتی ثابت زیر صفر ۳ در ۲ متر

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.